Zadzwoń po Nas! 667-264-325

 

 

 • NASZE USŁUGI
  NASZE USŁUGI
  Taxi SERU oferuje szeroki wachlarz uług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferujemy między innymi kursy z dziećmi do szkół, szybką przesyłkę kurierską oraz zakupy. Sprawdź naszą aktualną ofertę...!
 • NIE PRZEPŁACAJ!
  NIE PRZEPŁACAJ!
  Nasza firma stara się sprostać wymaganiom naszych klientów, dlatego oferujemy państwu wysoką jakość usług oraz konkurencyjne ceny w stosunku do innych firm. Bądź zorientowany i nie przepłacaj! Naprawdę nie musisz...
 • NAJWYŻSZY KOMFORT
  NAJWYŻSZY KOMFORT
  Nasze auta podlegają ciągłej kontroli oraz wymianie, tak aby podróż z nami była przyjemnością dla każdego z naszych klientów. Nie musisz już się martwić złym stanem taksówki z której korzystasz. Od teraz możesz być spokojny o komfortowe warunki podróży...
 

 

Taxi Seru jest firmą istniejącą na rynku od 2000 roku i jednocześnie najdłużej oferującą swoje usługi na Śląsku. Ponad 10 letnie doświadczenie nauczyło nas, że usatysfakcjonowany klient jest równocześnie dla nas najlepszą zapłatą za wykonywaną pracę. W tym celu staramy się zapewnić najwyższy komfort i bezpieczeństywo transportu, tym którzy nam zaufali. Jesteśmy do Waszej dyspozycji 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Robimy wszystko by być elastycznymi i dostosowywać się do potrzeb i wyzwań jakie przed nami stawiacie. Sosnowiec, Czeladź, Będzin, Dąbrowe Górnicza znamy lepiej niż ktokolwiek inny, ponieważ pracujemy wtedy, gdy miasto śpi i żyje pełnią życia. Czujemy się nierozerwalnie połączeni z aglomeracją, jej mieszkańcami i ulicami. Zapraszamy, więc do skorzystania z naszego szerokiego wachlarza usług, sprawdzenia nas. Poznaj TAXI SERU 667-264-325. Czekamy na Ciebie!

 
 
Licznik odwiedzin: Dzisiaj 5 | Wczoraj 32 | Ostatni tydzień 465 | Ostatni miesiąc 1316 | Wszystkie 47024

 
Copyright © 2000 - 2018 TAXISeru.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Taxi Seru VAN: Sosnowiec, Czeladź, Będzin. Taxi VAN Seru.
Projekt graficzny: Artur Sobieraj